Тенета Інтернету
저자: Анастасія Косяченко
1. Сервіси Інтернету
2. Значення для людини
3. Історія Інтернету
4. Апаратні засоби мережі
5. Соціальні мережі
6. Геосервіси
7. Пошукові системи
8. Різні види поштових скриньок
9. Viber
10. Skype
11. Перший в світі Інтернет зародився зі створенням дослідної комп'ютерної мережі, яка отримала назву ARPANET.
12. Перша програма для обміну електронними листами в Глобальній мережі з'явилася в 1971 році і відразу ж стала популярною серед користувачів Інтернету. У 1984 р. почала функціонувати комп'ютерна система розподілу доменних імен, яка дозволяла отримати інформацію про сайту в Мережі.
13. У 1984 р. з'явилася ще одна масштабна мережу NSFNet, яка була створена Національним науковим фондом Сполучених Штатів. Вона включала в себе безліч дрібних мереж, в тому числі і популярні тоді Bitnet і Usenet, і володіла значно більшою пропускною здатністю в порівнянні з мережею ARPANet.
14. Форуми
15. Чати
16. Підвівши підсумок можна сказати, що інформаційні технології глибоко проникли в наше життя і сучасне суспільство, яке не зможе в нинішньому вигляді існувати без них.
17. В умовах розвитку сучасного суспільства інформаційні технології глибоко проникають життя людей. Вони дуже швидко перетворилися на життєво важливий стимул розвитку не тільки світової економіки, а й інших сфер людської діяльності. Зараз важко знайти сферу, в якій зараз не використовуються інформаційні технології.
18. Застосування інформаційних технологій у науковій сфері та у сфері освіти складно переоцінити. Зараз важко уявити собі школу, в якій би не було комп'ютерного класу. Зараз існує маса електронних бібліотек, скористатися якими можна не виходячи з дому, що значно полегшує процес навчання і самоосвіти. При цьому інформаційні технології сприяють розвитку наукових знань.
19. Об’єднання комп’ютерів у мережу здійснюється з використанням каналів передавання даних:середовища передавання данних та обладнання, що забезпечують передавання даних цими каналами.
20. Якщо середовища передавання даних – це кабелі, то мережа є кабельною (дротовою), в інших випадках (при використанні інфрачервоного або радіозв’язку) – бездротовою.
21. Будь-яка комп’ютерна мережа, крім комп’ютерів, включає також і іншу апаратуру, яка називається комунікаційним обладнанням. Основні різновиди комунікаційного обладнання наступні:
22. · концентратори, комутатори та маршрутизатори.
23. · лінії зв’язку;
24. · мережні адаптери та модеми;
25. Wikimapia
26. Інтерактивне спілкування
27. WhatsApp
28. Google Maps
29. Google Earth
30. Yandex
31. Google
32. Bing
33. Opera
34. Facebook
35. Telegram
36. Twitter
37. Instagram
38. Pinterest